Zoek
Kerk en Raad groepsfoto   Anke Bot Fotografie 3231

2023 in beeld

Op de drempel van het nieuwe jaar kijken we terug op 2023. In 2023 hebben we een flinke groei doorgemaakt. We zijn enorm trots op het team dat gegroeid is naar 10 personen. En zien uit naar de ontwikkelingen in 2024.

📈 In 2023 hebben we een flinke groei doorgemaakt. Zo hebben we allerlei gemeenten voort kunnen helpen die ons voorheen nog niet kenden. Ons opdrachtenpakket groeide onverwacht snel. En daarom zijn we enorm trots op ons team dat inmiddels gegroeid is naar 10 personen. Samen met hen hebben we kerkelijke gemeenten en kerkgenootschappen in heel Nederland kunnen ondersteunen.

💡 Ook in 2024 blijven we dat doen! Bij de groei past ook de ontwikkeling van ons aanbod. Later meer hierover.

KerkRaad 2023 in cijfers 600x503

© Kerk&Raad

Algemene voorwaarden | Privacyverklaring

Ontwerp en realisatie: Impuls